ODBORNÉ SEMINÁŘE

Odborný seminář k provádění disturbancí na pastvinách divokých koní a zubrů u Lipníka a Benátek nad Jizerou. Odborný seminář zahrnoval přednáškovou i praktickou ukázkovou činnost představující souhrn možností těchto procesů prováděných prostřednictvím terénních vozidel a těžké vojenské techniky za přítomnosti starostky obce Lipník, ředitele ops.Česká krajina, Offroad klubu Milovice a vojenské kluby zapojené do projektu Mititary Experience.

AKCE PRO DOBROU VĚC

Nastanou-li chvíle kdy můžeme pomoci někomu, kdo to vážně potřebuje, tak neváháme ani minutu. A baví nás to!

24.12.2023 Vánoční OFF-Jízda pro Lidušku
24.12.2023 Vánoční OFF-Jízda pro Lidušku
24.12.2021 Vánoční OFF jízda pro Stellinku
24.12.2021 Vánoční OFF jízda pro Stellinku
24.12.2022 Vánoční OFF jízda pro Maxíka
24.12.2022 Vánoční OFF jízda pro Maxíka
27.7.2019 Offroad Summer Párty pro MIU
27.7.2019 Offroad Summer Párty pro MIU

SPOLUPRÁCE S IZS - HASIČI, POLICE ČR, ARMÁDA ČR

Offroad dráha v Milovicích slouží také k výcviku a kondiční jízdě našich pořádkových a bezpečnostních složek IZS. Pokud je potřeba rádi pomocí instruktáže předáváme bezplatně své zkušenosti s jízdou a zdoláváním lehkého, ale i toho nejtěžšího terénu. 

ÚKLID PŘÍRODY (např. Ukliďme česko)

Záleží nám na tom, aby příroda kolem nás byla čistá. V  okolí Milovic jsou stále odpadky a zbytky věcí po Sovětech, ale také zde lidi tvoří stále dokola černé skládky. Proto několikrát ročně naplánujeme brigádu a vyrážíme s technikou, igelitovými pytli a rukavicemi do okolních lesů a prostranství na úklid. Každý rok se také účastníme celorepublikové akce "UKLIĎME ČESKO"

SPOLEČENSKÉ AKCE, SETKÁNÍ A ZÁVODY

Ples Offroad klubu Milovice, Offroad Family Weekend, Camper 4x4, Mistrovství ČR v Offroadtrialu a nebo jen běžné setkání v přírodě. Toto je jen krátký výpis akcí, které pořádáme pro všechny milovníky offroadu, ale také pro širokou veřejnost. 

VÝSTAVA A EXPOZICE OFFROAD EVOLUTION - Výstaviště Lysá nad Labem

Naším "úkolem" je také dostat do podvědomí široké veřejnosti, že pokud se jezdí offroad s předem určenými pravidly a pod odborným dohledem (v našem případě ve spolupráci s AOPK ČR), tak může i přírodě pomáhat, prospívat. No a když můžeme tuto formu prezentace předvést na veřejnosti, jsme jedině rádi. Díky www.motorshowlysa.cz a  výstavě Autosalon na Výstavišti v Lysé nad Labem (hala B) vznikl projekt s názvem OFFROAD EVOLUTION a tam přesně takové důležité informace můžeme sdělit a samozřejmě návštěvníkům i přiblížit tuto krásnou kolektivní zábavu. Těšíme se na příští ročník.